Dovoľte ešte raz o tom hlúpom blackoute

Autor: Peter Kimlička | 3.4.2020 o 21:47 | (upravené 4.4.2020 o 1:23) Karma článku: 10,68 | Prečítané:  5159x

Ľudia si Matoviča zvolili na boj proti korupcii, a prehnitej Smeráckej mafii - ktorá je snáď vo všetkých štátnych štruktúrach zapletená ako burina, vzrastená skrz celý náš právny systém – ale veci sa vyvynuli tak ako SA ...... !!

čokoľvek než SMER a ĽSNS je určite lepšie. Aj tento – v posledných dňoch – miestami pobláznený náš pán premiér!! Ale čo sa BlackOut-u týka súhlasím S – tak ako s mnohými triezvo rozmýšľajúcimi ľuďmi z rôznych odvetví, veku a spoločnosti - a taktiež s asi väčšinou – redakcie SME.SK a hlavne komentátorov tohoto denníka, a nechcem tu kopírovať a opisovať ich slová; ale keď som si čítal napr.:

https://komentare.sme.sk/c/22372933/blackout-je-odvrateny.html

alebo slová Šéf-redaktorky https://komentare.sme.sk/c/22374062/blackout-je-experiment-na-ktory-by-nedoplatili-len-laboratorne-mysi.html

úplne a doslova – jak keby mi čítali z duše! A úplne taktiež najviac súhlasím aj s mojím najobľúbenejším komentátorom Peťom Schutzom (https://komentare.sme.sk/c/22374117/blackout-v-hlave-premiera.html ) , ktorý – ako jeden z mála (aspoň zatiaľ mám ten pocit) v súvislosti s Blackout-om si všíma FAKT, a to - že citujem : „A aj do tej Číny, ktorá je Matovičovi vzorom, cudzinci už opäť zanášajú vírus.“ Ja som taktiež zaregistroval už aj  pred 3-4 dňami, po tom – čo sa opäť Wu-Chan „otvoril“ (toľko omieľané to mesto-ohnisko v tej Číne)  – že sa tam znovu objavili nejaké NOVÉ prípady nákazy Covid-19. A DÚFAM, ŽE ROVNAKO KAŽDÝ, KTO MÁ ASPOŇ TROCHU ZDRAVÉHO ROZUMU a ešte sa úplne nezbláznil z toho nášho – aj Ne – aj Dobrovoľného - karanténovania, SA NENECHÁ NACHYTAŤ (ak by teda došlo – nebodaj – k ďalšiemu ľudovému hlasovaniu) NA TENTO BLUD (resp. argument), ktorý sa s Blackoutom spomína (dokonca aj včera večer to Matovič 2x povedal naživo na Markíze!! ) – A TO, ŽE ČÍŇANIA (v tom Wu-Chane) VÍRUS VYKYNOŽILI !! NEVYKYNOŽILI – STAČÍ si „check-núť“ množstvo správ – napr, hoc len cez GOOGLE !!!!

Jediný spôsob ako zničiť vírus – je iba ten Jediný – ALE ÚPLNE ŠIALENÝ : ÁNO – TOTÁLNE UZAVRIEŤ HRANICE, ALE DO KONCA ŽIVOTA VŠETKÝCH ĽUDÍ NA SLOVENSKU ICH UŽ ANI NEOTVORIŤ! Z OBOCH STRÁN A ÚPLNE PRE KAŽDÉHO; Hádam, že okrem Blahu a Kotlebu a zopár ich prívržencov – netreba nikomu vysvetľovať, že navždy sa takto uzavrieť je TOP blud – bludov všetkých čias. Ani za najtvrdšej totality sme takto nefungovali. Matovič by mal preto do správ (rozumej spravodajstvo) nielen „chodiť“, ale občas si ich aj nejaké pozrieť – či prelistovať - včetne rôznych zahraničných agentúrnych News! Ale začína, učí sa, kto z nás nerobí chyby. Poraziť Korona vírus úspešnou vakcínou, či skvalitnením liečby a hlavne zvýšenými možnosťami nášho zdravotníctva na príjem a liečenie vážnych symptómov to áno – to „berme“; tak sa dá – svojím spôsobom tento „sviniar“ (údajne z tej Číny)  „poraziť“ (veď kedy už – KONEČNE – naliať do nášho Zdravotníctva viacej peňazí ak nie teraz ??!!) Ale pri dnešnom – globalizovanom svete – je  – A NIELEN PODĽA MŇA – ale aj mnohých iných ľudí, či „kvázi“ odborníkov – zabiť vírus ÚPLNA DEMAGÓGIA.

Nosíme všetci Rukavice a hlavne Rúška – a hoci i o tom by sa dalo polemizovať tiež do zbláznenia (stačia posledné vyjadrenia WHO) – ALE POCTIVO ICH NOSíM AJ JA (objednal som si ich niekoľko – rôznych typov, a Rukavice som mal objednané dokonca ešte predtým než začali byť taktiež v móde !! :-D ), Karanténujeme sa kto môžeme či musíme (za posledný mesiac som bol vonku asi 6x – aj to len v obchode); takže robíme čo sa dá – a myslím si, že - hoc síce  takto nemôžme žiť donekonečna, ale dá sa to zvládnuť. NO ZABIŤ VÍRUS JE SEN, JE TO MÝTUS – ABO SkôR IDEA – ktorá sa zrodila v mysli nášho nového premiéra.

Ale Igorovi úprimne DRŽÍM PRSTY, vhupol do toho rovnými nohami v tej najnevhodnejšej chvíli pre premiéra nováčika, a myslím si – že momentálne v tejto situácii, s ním určite žiaden normálny a súdny človek určite nechce meniť!! (jasne, že okrem Smer-ákov, tí sú nažhavení vždycky – keď je príležitosť si ukojiť svoje vlastné egá :-P ) Kríza Covid-19 sa verím nejako postupne znormalizuje, dúfam, že aj za pozvoľného znižovania prísnych opatrení, pretože, keď tu budú v lete vyskakovať ľudia z balkónov či vrhať sa pod vlaky – lebo nebudú mať čo do huby, z čoho platiť nájmy – či nebodaj sa aspoň slušne postarať o deti – TAK TO BUDÚ ĎALŠIE OBETE KORONAVIRU. Igor – fandím ti (aj keď občas prestrelíš), nevolil som síce OľaNO – ale bolo v tú sobotnú horúčkovú noc mojou voľbou číslo 2. A keď sa ako-tak z tejto situácie znormalizujeme, MôŽTE SA PUSTIŤ DO PRÁCE A UPRATAŤ NAŠE – MALEBNÉ – SLOVENSKO konečne od tej pliagy, ktorá nám tu vládla 12 rokov, od rodinkárstva a dohadzovaní kšeftov svojim ľuďom za stonásobne predražené zákazky, keď od tých najvyšších vládnych predstaviteľov bola prepletená skrz všetky možné fukncie až dole do tých najmafiánskejších kruhov, zažratou korupciou v tých najvyšších súdnych miestach; keď ľudia, ktorí mali na starosť bezpečnosť štátu – či boli pravou rukou Fica mali dokázateľné – i podnikateľské aktivity s ľuďmi, ktorí sú napojení na najväčší organizovaný zločin v Európe – ITALIA!! Všetko postupne, najprv tento hnusný VÍRUS a potom RAKOVINA s kódovým označením Smer-SD !! :-P

Igor, ale BLACKOUT - je fakt blbosť, to si prestrelil... Inak - ale - BTW - všetkým VÁM - celej Vašej -Našej novej vláde, GOOD LUCK TO BOYS & GIRLS - dáte to, len vydržať; "prekúšeme tú pliagu" a potom HOR SA DO MAFIE ! ;)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA SAMUELA MARCA

Kto by sa zaťažoval realitou, keď mu to premiér na facebooku vysvetlí? (píše Samo Marec)

Krajina potrebuje systém. Namiesto toho má klauna.

Píše Peter Ivanič - Fórum

Náš migračný coming out

Zatvorené hranice sa nás bytostne dotýkajú.


Už ste čítali?